Eijffinger

Duvar kağıdı ve kumaşlar için açık sözlü ve renkli tasarımlarla, dünyanızı daha güzel hale getirmek istiyoruz. Eijffinger'da 140 yılı aşkın süredir hedefimiz bu. Bütün bu yıllar boyunca, merakımız, yaratıcılığımız ve yenilik arzumuz değişmedi.

Her zaman en son dekorasyon trendleri, en son renk, tasarımlar ve malzeme yenilikleri ile ilgileniyoruz. Ancak ilgi alanlarımız temel moda trendlerinin ötesine geçer. Dünyadaki değişiklikler, kişisel çevremizle ilgili algılarımızı etkilemektedir.

Bizim için önemli olan nedir? Bizi ne motive ediyor? Nereye gidiyoruz? Ve her şeyden önce: bunu evimizin iç mekanına nasıl çevirebiliriz?Hızlı ve sürekli bir değişim döneminde yaşıyoruz. Değişim hızı insanların yaşamlarının birçok yönünü yeniden değerlendirmelerini ve yeniden değerlendirmelerini sağlar.
Ekonomik görünüm ve iklim değişikliği kadar çeşitli etkiler, insanların toplumumuzda nasıl etkileşime girdiklerini ve birlikte yaşadıklarını yeniden düşünmelerini sağlıyor. Belirsizlik, olaylara yeni ve farklı şekillerde bakma fırsatı yaratır.

Bu sürekli değişim ve güvensizlik seviyesiyle başarılı bir şekilde başa çıkmak için, insanlar daha iyi bilgilendirilmeye çalışırlar ve genellikle daha kritiktirler. Dürüst ve tutarlı bir şekilde kendi benzersiz kimliklerini ifade eden markalar ararlar.
Markanın kimliğini yansıtanların kendi kişisel stillerinin bir yansıması olarak ona güvenebilmeleri için markanın ismine uygun olması gerekiyor.

Dünyayı farklı tarzlarda dekore etmek Eijffinger'deki günlük işimiz. Hollanda'daki ana üssümüzde tasarımlarımız depomuzdan tüm dünyaya gönderilmeden önce tüm bölümlerden geçiyor. Temsilcilerimiz markamızı kişileştirir ve vizyonumuzu ifade eder ve yürütürler.
Dünyayı farklı tarzlarda dekore etmek Eijffinger'deki günlük işimiz. Hollanda'daki ana üssümüzde tasarımlarımız depomuzdan tüm dünyaya gönderilmeden önce tüm bölümlerden geçiyor. Temsilcilerimiz markamızı kişileştirir ve vizyonumuzu ifade eder ve yürütürler.

BN Walls


BN International 1926 yılında kuruldu. İlk başta şirket vinil döşeme üretimine odaklandı. 1990'larda odak noktası diğer şeylerin yanı sıra duvar kağıdına geçti ve BN Walls markası piyasaya sürüldü. BN Walls, tüm dünyadaki müşteriler için geniş bir duvar kağıdı türü tasarlar ve üretir. Ürünlerimiz, müşterilerin herhangi bir hastane, otel, ofis veya evde mükemmel bir ortam yaratmasına yardımcı olur.

Ustalık

Her şey işçilik, bilgi ve deneyim ile başlar. Ve tüm bu niteliklere bolca sahibiz. Kendi fabrikamıza sahip olmak, üretim süreci üzerinde kontrol sahibi olduğumuz ve tam olarak nasıl çalıştığını bildiğimiz anlamına gelir. Bu, ürünlerimizin her zaman en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlamak için gereklidir. Gravür, kabartma ve serigrafi gibi tekniklere yabancı değiliz. Aslında, bu teknikler ve diğer pek çok konuda uzmanız.

Tasarım ve AR-GE

Tasarım ve Ar-Ge, BN Walls'ta önemli bir rol oynamaktadır. Tasarımcıların yaratıcılığını Ar-Ge uzmanlarımızın uzmanlığı ve yeniliği ile birleştirmemizi sağlayan kendi stüdyomuz ve Ar-Ge departmanımız var. Ve bu kombinasyon kesinlikle meyve verdi. Düzenli olarak yenilikçi koleksiyonlar sunuyoruz ve Marcel Wanders, Viktor & Rolf, Van Gogh Müzesi ve Rivièra Maison gibi önde gelen isimlerle işbirliği yapıyoruz.

Herşey Kapsandı

BN Walls güçlü temeller üzerine kurulmuş bir markadır. Kesinlikle her şeyi kapsayan bir marka. Duvar kağıdı yelpazemiz, tekstil ve dokumasız gibi çeşitli malzemelerden üretilen ürünler ve çeşitli fiyat kategorilerindeki duvar kağıtlarından oluşmaktadır. Hem sözleşmede hem de konut pazarında tüketicilerden mimarlar ve iç mimarlar gibi profesyonellere kadar çok çeşitli hedef gruplar için faaliyet gösteriyoruz. Müşteriler en az 3.000 farklı tasarım arasından seçim yapabilir. Ayrıca çeşitli güvenlik ve sürdürülebilirlik seçenekleri de sunuyoruz. Ürün yelpazemizin büyük bir kısmı yangına dayanıklı, IMO sertifikalı, biyo-geçirmez ve REACH uyumludur.

Ortaklık ve Hizmet

Duvar kağıtlarımız gibi hizmetimiz de en yüksek standartları karşılamaktadır. Dünya çapındaki ağımız sayesinde, dünyanın her yerinden müşteriler bize güvenebileceklerini biliyorlar. Ancak müşterilerimizle yakın ortaklıklara girerek iyi hizmet sunmaktan bir adım daha ileri gitmeyi seviyoruz. Kapsamlı tecrübemiz sayesinde bir projenin başarılı olmasını ve beklentilerin nasıl aşıldığını biliyoruz. Yeni bir tasarım geliştirmek veya tasarımınızı mükemmel bir şekilde üretmek için birlikte çalışıyor olsak da, her zaman kişiye özel bir çözüm sunacağız.

Duvarının Nasıl Olacağını Hayal Et !

Bizim için bir duvar sadece bir duvardan daha fazlasıdır. Belirli bir odaya mükemmel şekilde uyan duvar kağıdı geliştirmek için bir fırsattır. Odanın işlevine ideal şekilde uyan ve doğru ambiyansı yansıtan duvar kağıdı. Bu, müşterilerimizle paylaşmak istediğimiz özel bir süreçtir. Deneyimler her zaman aynı temel amaç ile başladığını göstermiştir: Duvarınızın ne olabileceğini hayal edin.